Ailelerin Görüşleri

Mavi Dünya bizim için gerçek bir dünya oldu. Kızımın kendini çok rahat ve güvende hissettiği çok doğal ve sevecen bir yuva. Sizi çok seviyoruz Mavi Dünya : )

Hande Okay Kezli
Pia'nın Annesi


Leyla, 11 aylıkken başladı Mavi Dünya serüvenimiz... Leyla yürüyemiyordu bile henüz... Leyla yürüdü... Leyla konuştu... Leyla arkadaşlığı öğrendi... Leyla mutlu oldu. Biz Mavi Dünya ile olan beraberliğimizde hep mutlu olduk. Şimdi anne baba olarak diyebiliyoruz ki bir evi daha var kızımızın, bir ailesi daha var. Tüm ilgi, alaka ve dostça yaklaşımları için öğretmen ve idarecilerimize çok teşekkür ederiz.

Seda ve Okan Yazıcı
Leyla'nın Anne ve Babası


Büyük Şans!!!

Sevmeye bile kıyamadığımız minicik yavrumuzu en az bizim kadar özenle koruyup kollayan, her zaman bizi büyük bir özveriyle karşılayıp, sevgi dolu yaklaşımlarla kucaklayan muhteşem aile... Ege için yaptığımız bu zor seçimde, her gün tercihimizin doğruluğunu defalarca kendimizce onayladığımız, gözümüzü kapattığımızda huzurla arkamızı dönebildiğimiz sıcacık, sevgi dolu ve heyecanlı öğretmenlerimiz... Olmazsa olmazımız, herşeyimiz, tatlı dedeciğimiz, çok değerli Cevat hocamız ve bu sıcak yuvanın şefkatli annesi, çocuklarımızın Ece'si... Hepiniz iyi ki varsınız, iyi ki yollarımız Mavi Dünya çatısı altında kesişmiş. Herşey için teşekkür ederiz.


Merve & Faruk Taşdemir

Ege'nin Annesi ve Babası

Mektuplar

 
facebook twitter instagram

language