Mavi Dünya Nasıl Bir Yer

Kendi kendimizi anlatmak yerine bizimle güzel mi güzel anılarını paylaşan öğrencilerimiz ve ebeveynlerinden duyduklarımızı aktaralım istedik;

Çok güler yüzlüyüz, öğretmenlerimizin tümü üniversitelerin “Çocuk Gelişimi” bölümlerinden mezun, hem anne hem abla gibiler ayrıca gündemde olan tüm yenilikleri takip ediyor ve bu yenilikleri öğrenmelerine önem veriyoruz.

Taptaze malzemeler ile müthiş yemekler yapan bir ablamız var. Bahçemiz kocaman, her fırsatta dışarıda oyunlar oynuyoruz. Bina içinden çok, ağaçlarla çevrili, üzüm koparıp yediğimiz bahçede vakit geçiriyoruz. Odalarımız konforlu, aydınlık ve ferah. Tüm çocuklarımızın kendi dolabı var. Her gün farklı şeyler yapıyoruz, faaliyetler, oyunlar, masallar, kitaplar, daha neler neler… Kreş dışında da eğlenceli ve öğretici aktivitelere gidiyoruz.

Çok eğlenceli, çünkü günün nasıl geçtiğini anlamıyoruz… Doğum günleri partilerimiz bir harika. Hem İngilizce hem Japonca dil eğitimi var. Drama, dans, müzik, kukla tiyatrosu, satranç gibi tüm faaliyetleri uyguluyoruz. Sizin evinizde ihtiyaç duyacağınız düzen eğitimini sağlıyoruz.

Her çocuk kendi yaş grubunda toplanıyor ama kendinden küçük ve büyüklerle de nasıl vakit geçireceğini öğreniyor. Aramızda yabancı uyruklu öğrenciler de var o nedenle çocuklarımız şimdiden dünya insanı.

Sosyal sorumlulukları olan çocuklar yetiştirmek için geri dönüşümü öğretiyoruz. Eğitim sistemimiz Çoklu zekâ ve Etkin Öğrenme Kuramlarını uyguluyor.

Çocuklarımız gelişime çok açık, kolay öğreniyorlar. Çocuklarımızın motor ,sosyal, bilişsel ve dil gelişimine katkı sağlayıcı çalışmalarımızın yanı sıra, yabancı dil eğitimini arttırdık,bu etkinlikleri eğlence ile harmanladık.

Biz Sosyal Politikalar Aile Bakanlığına bağlı resmi bir kurumuz, 13 yıldır aynı binada hizmet vermemiz işimizi çok ciddiye aldığımızın göstergesi…; Yapay davranan kimse yok biz gerçekten çok içteniz , ha siz, ha evimizden birileri… Siz de aynı aile sıcaklığını düşlüyorsanız mutlaka bizimle tanışmalısınız

 
facebook twitter instagram

language